Igrzyska sportowe dla klas 1-3.

• 2023-04-03 14:35:28
  • Szkoła podstawowa, Sukcesy sportowe

W dniu 28 marca w Hali widowiskowo-sportowej odbyły się igrzyska sportowe dla uczniów klas 1-3 ze szkół w Kostkowie i Gniewinie. Na parkiecie pojawiło się wiele młodych zawodników i zawodniczek, którzy przybyli, by wziąć udział w rywalizacji sportowej. Atmosfera była gorąca, a na twarzach uczestników można było zobaczyć uśmiech i podekscytowanie. W sumie, w zmaganiach wzięło udział 14 klas, co stanowiło duże wydarzenie dla społeczności szkolnej i lokalnej.

Igrzyska sportowe dla klas 1-3.

Zawody były bardzo emocjonujące, a młodzi zawodnicy rywalizowali w wielu różnorodnych dyscyplinach. Wszystkie konkurencje były odpowiednio dopasowane do umiejętności uczestników. Ponadto, poszczególne klasy wraz z opiekunami przygotowały fantastyczne plakaty oraz choreografię, aby dopingować swoich rówieśników podczas występów.

Podczas rywalizacji można było zobaczyć, jak wiele radości i frajdy daje dzieciom aktywność fizyczna i sport. Na twarzach uczestników malowały się uśmiechy, a kibice na widowni głośno dopingowali swoje drużyny. Była to również doskonała okazja do nawiązania nowych znajomości i przyjaźni.

Wszyscy uczestnicy otrzymali wiele nagród i wyróżnień. Były one bardzo atrakcyjne i stanowiły dodatkową motywację dla młodych sportowców, by walczyć o jak najlepsze wyniki. Na koniec zawodów wszyscy byli zmęczeni, ale szczęśliwi i zadowoleni z faktu, że mieli okazję wziąć udział w tak wspaniałym wydarzeniu.

Organizacja tych zawodów nie byłaby możliwa bez wsparcia Gminnego Ośrodka Turystyki i Sportu w Gniewinie oraz trenerów klubu Stolem Gniewino: Michała Balewskiego, Rafała Lessnau, Jakuba Olszowca, Michała Wiśniewskiego oraz pomysłodawcy i głównego organizatora Tomasza Dołotki. To dzięki nim dzieci z Kostkowa i Gniewina miały szansę wziąć udział w takim wydarzeniu i zyskać dodatkową motywację do uprawiania sportu.

Tekst: stolemgniewino.pl

Igrzyska sportowe dla klas 1-3. zdjecie 0 Igrzyska sportowe dla klas 1-3. zdjecie 1 Igrzyska sportowe dla klas 1-3. zdjecie 2 Igrzyska sportowe dla klas 1-3. zdjecie 3 Igrzyska sportowe dla klas 1-3. zdjecie 4 Igrzyska sportowe dla klas 1-3. zdjecie 5 Igrzyska sportowe dla klas 1-3. zdjecie 6 Igrzyska sportowe dla klas 1-3. zdjecie 7 Igrzyska sportowe dla klas 1-3. zdjecie 8 Igrzyska sportowe dla klas 1-3. zdjecie 9 Igrzyska sportowe dla klas 1-3. zdjecie 10 Igrzyska sportowe dla klas 1-3. zdjecie 11 Igrzyska sportowe dla klas 1-3. zdjecie 12 Igrzyska sportowe dla klas 1-3. zdjecie 13 Igrzyska sportowe dla klas 1-3. zdjecie 14 Igrzyska sportowe dla klas 1-3. zdjecie 15 Igrzyska sportowe dla klas 1-3. zdjecie 16 Igrzyska sportowe dla klas 1-3. zdjecie 17 Igrzyska sportowe dla klas 1-3. zdjecie 18 Igrzyska sportowe dla klas 1-3. zdjecie 19